تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی در کرج

تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی ، در نمایندگی اچ پی در کرج به شکل حرفه ای انجام می شود. آنچه در تعمیر این قطعه مهم است، مهارت و تجربه ی بالا در این زمینه می باشد. حساسیت بالای قاب لپ تاپ و به نوعی محافظت این بخش از سایر قطعات، موجب شده که ترمیم آن نیازمند دقت و مهارت بسیار بالایی باشد. لازم به ذکر است که، عملیات تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی در نمایندگی رسمی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در کرج، توسط کارشناسان مجرب تعمیر لپ تاپ hp انجام می گردد. در ادامه، بیشتر به این موضوع می پردازیم.

تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی

موارد قابل تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی

از جمله مهم ترین مواردی که در تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی مورد توجه قرار می گیرند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قاب شکسته                                                                                                                                                            گاهی ممکن است با ضربه خوردن و یا افتادن لپ تاپ از ارتفاع، قاب این دستگاه ترک خورده و یا بشکند. در این صورت، با نوعی چسب مخصوص اقدام به اتصال قسمت های شکسته شده می شود. نکته ی مهم در این مورد از تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی این است که برای حفظ زیبایی ظاهری دستگاه، جای چسب نباید روی قاب مشخص باشد. برای حصول این مساله، همکاران ما از روش ها و دستگاه های ویژه ای استفاده می کنند. لذا لپ تاپ شما از نظر ظاهری هیچ مشکلی نخواهد داشت.

لق شدن در لپ تاپ
لق شدن در لپ تاپ، در اثر خرابی لولا ایجاد می گردد. همچنین یکی دیگر از دلایل بروز این اتفاق، می تواند خرابی قاب این دستگاه باشد. از این رو، با تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی می توان این مشکل را نیز برطرف نمود. نکته ی حائز اهمیت این است که در صورت ترمیم و جا افتادن اشتباه قاب یا لولای لپ تاپ اچ پی، ممکن است ال سی دی لپ تاپ در معرض خطر قرار بگیرند. لذا توصیه می کنیم در صورت بروز این مشکل، تنها به مراکز معتبر و افراد با تجربه اعتماد کنید.

تعویض قطعات
در برخی موارد، شدت شکستگی قاب به حدی زیاد است که چسباندن آن امکان پذیر نبوده و نیاز به تعویض این قطعه می باشد. در تعویض قاب لپ تاپ، باید به با کیفیت بودن قاب جایگزین شده دقت بسیاری شود. همانطور که گفتیم، آسیب های قاب این دستگاه می تواند بر سایر بخش ها به خصوص ال سی دی لپ تاپ نیز تاثیر منفی بگذارد. لذا لازم است که از نمونه ی مرغوب و البته اورجینال برای تعویض قاب لپ تاپ اچ پی استفاده شود.

تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی

نکات مهم در نگهداری از قاب لپ تاپ اچ پی

رها نکردن در لپ تاپ: در زمان بستن درب لپ تاپ اچ پی، تا انتها قاب را با دست کنترل کنید و در لحظات آخر رهایش نکنید زیرا در صورت ضربه خوردن امکان آسیب به هارد دیسک وجود دارد.

باز نکردن بیش از اندازه در لپ تاپ: توجه شود که باز شدن درب لپ تاپ، بیش از حدی که لولای آن اجازه می دهد، باعث شکستن پایه های لولا می شود. در نتیجه تعویض و تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی لازم ضروری می گردد.

استفاده از طلق: در صورتی که اثر انگشتانتان بر روی قاب و درب لپ تاپ باقی می ماند و این موضوع شما را آزار می دهد می توانید از طلق های محافظ استفاده نمایید.

رعایت نکات مهم در حین گردگیری قاب: برای تمیز کردن قاب لپ تاپ بهتر است از پارچه کتان نرم و نم‌دار استفاده نمایید.

عدم استفاده مستقیم از مایعات بر روی قاب: استفاده از مایعات آن هم به طور مستقیم برای پاک کردن قاب ممنوع است. زیرا امکان ورود مایع مورد استفاده به داخل دستگاه وجود دارد. در صورت بروز این اشکال می توانید به کارشناسان ما در مرکز تعمیر قاب لپتاپ اچ پی مراجعه نمایید.

توجه به توصیه های کارخانه سازنده: توصیه کارخانه اچ پی برای تمیز کردن کل بخش بیرونی لپتاپ هر یک سال و برای بخش داخلی هر ۲ الی ۳ سال در حالت استفاده نرمال است.

تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی

واحد تعمیرات لپ تاپ اچ پی                                                                                                                            واحد تعمیر لپ تاپ اچ پی، ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات تعمیری این دستگاه به کاربران می باشد. با توجه به پیچیدگی قطعات لپ تاپ، کارشناسان مجرب این واحد بررسی و تعمیرات آن را انجام می دهند. برخورداری واحد مذکور از پیشرفته ترین ابزارآلات و دستگاه های تعمیری، کیفیت خدمات ارائه شده را به طرز قابل توجهی ارتقاء بخشیده است. لازم به ذکر است که کلیه ی امور مرتبط با تعمیر قاب لپتاپ اچ پی نیز در این واحد انجام می گردد.

Leave a Comment